514 259 070 woodstrong@wp.pl

Wejherowo

Cyklinowanie parkietu i podłóg metodą bezpyłową

Nasza firma od lat z powodzeniem realizuje usługi bezpyłowego cyklinowania podłóg i parkietów na terenie Wejherowa i okolic. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości usługi produkty sprowadzane z Niemiec. Drewniany podłogi potrafią zachwycić, a my pomagamy im zachować blask. Lakiery wykorzystane podczas renowacji są bezpieczne dla zdrowia, posiadają wszystkie niezbędne atesty.

Podczas bezpyłowego cyklinowania podłóg specjalne maszyny wyposażone w odkurzacz zbierają wytwarzany kurz. W późniejszym etapie renowacji powstaje z niego specjalna fuga, której zadaniem jest wypełnienie ubytków w podłodze. Jednym z ostatnich elementów jest nałożenie lakieru lub specjalnego olejo–wosku. Odnowiona podłoga nada wnętrzom nowy, bogaty wystrój.

bezpyłowe cyklinowanie parketów
podłogi cyklinowanie w Gdyni
cyklinowanie podłóg

CYKLINOWANIE BEZPYŁOWE WEJHEROWO

Cyklinowanie parkietu

Doświadczenie w układaniu, renowacji i cyklinowaniu podłóg i parkietów.

Dbając o wnętrze swoich pomieszczeń, szczególną uwagę należy zwrócić na stan naszych podłóg. Warto więc usługę renowacji i cyklinowania powierzyć firmie z doświadczeniem. Od lat świadczymy usługi na terenie Wejherowa i okolic. Podczas pracy szczególną uwagę zwracamy na czystość i jakość naszej pracy. Prowadzimy doradztwo w zakresie wyboru drewna, bejcy i koloru by efekt końcowy był zachwycający. Ciągle się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

CYKLINOWANIE PODŁÓG

Wybór parkietu i materiałów

Świadczymy usługi cyklinowania podłóg i parkietów na terenie Wejherowa. Dzięki naszemu doświadczeniu, wybieramy tylko produkty wysokiej jakości, które gwarantują trwałość. Prace montażowe wykonujemy starannie z zachowaniem czystości.

514 259 070

Zapraszmy do kontaktu