514 259 070 woodstrong@wp.pl
Cyklinowanie Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot

Sopot

Cyklinowanie podłóg

Zajmujemy się układaniem parkietów i cyklinowaniem bezpyłowym. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala odzyskać blask nawet najbardziej zużytych powierzchni. Do cyklinowania bezpyłowego wykorzystujemy specjalne maszyny bezpyłowe, co usprawnia nie tylko Naszą pracę, ale też czynności porządkowe po zakończonym remoncie.

bezpyłowe cyklinowanie parketów
cyklinowaniepodłóg i parkietów w Sopocie
cyklinowanie podłóg

CYKLINOWANIE PARKIETU SOPOT

Cyklinowanie bezpyłowe

Nasze usługi świadczymy bezpyłowo. Cyklinowanie bezpyłowe wykonujemy maszynami bezpyłowymi. Powoduje to, że aż 98% pyłu zostaje pochłonięta przez specjalne odkurzacz, w które wyposażone są cykliniarki. Dzięki temu podczas prac komfort domowników nie jest zaburzony, a pył nie rozpowszechnia się po niecyklinowanych pomieszczeniach.

CYKLINOWANIE PODŁÓG

Sprawdzona ekipa

Cyklinowanie podłóg jest pracą, która wymaga od pracowników dużego doświadczenia i wiedzy. Planując cyklinowanie starego lub nowego parkietu, zwróć należy uwagę, nie tylko na rodzaj kleju, czy lakieru. Istotne też jest przeznaczenie pomieszczenia i jego wilgotność, wielkość klepek, możliwość koloryzacji różnych rodzajów drewna. Chętnie doradzamy w wyborze najlepszej drogi na Państwo podłogę. Pracujemy na terenie Sopotu i okolic. Zapraszamy do współpracy.

tel. 514 259 070

Zapraszmy do kontaktu