514 259 070 woodstrong@wp.pl
Cyklinowanie Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot

Gdynia

Cyklinowanie podłóg i parkietu

Jesteśmy firmą parkieciarską, która specjalizuje się w kompleksowym cyklinowaniu podłóg. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm i instytucji. Pracujemy na terenie Gdyni i okolic. Posiadamy niezależne ekipy, które dysponują wiedzą, doświadczeniem i nowoczesnym sprzętem cyklinującym podłogi. Wszystkie prace wykonujemy bezpyłowo. Tak by każdy domownik czuł się komfortowo, a cyklinowania przebiegło sprawnie.

bezpyłowe cyklinowanie parketów
podłogi cyklinowanie w Gdyni
cyklinowanie podłóg

CYKLINOWANIE BEZPYŁOWE GDYNIA

Cyklinowanie parkietu

Jak przebiega proces cyklinowamia parkietu?

Najpierw bardzo dokładnie oglądamy posadzkę, aby podjąć decyzję o tym, czy nadaje się ona do cyklinowania, czy też trzeba ją zerwać i położyć nową. Starannie dobieramy sprzęt, a klienci mogą mieć pewność, że wszystkie maszyny są dobrze wyregulowane. Dysponujemy urządzeniami bezpyłowymi renomowanych niemieckich producentów, wyposażonymi w tak zwane pasy bezkońcowe. Dają one gwarancję idealnie równego cyklinowania, bez jakichkolwiek skaz. Używamy również wysokiej jakości papieru ściernego, o szerokim przedziale gradacji. Zapobiega to powstawaniu smug. W naszych maszynach dodatkowo zamontowane są pochłaniacze pyłu, niedopuszczające do osadzania się kurzu i pyłu na meblach.

CYKLINOWANIE PODŁÓG

Wybór parkietu i materiałów

Decydując się na cyklinowanie parkietu, chcą Państwo wybrać odpowiedni materiał i kolor bejcy. Jeżeli podłoga będzie nowa, to dodatkowo dochodzi nam wybór rodzaju drewna i klepek, które następnie będą cyklinowane i lakierowane. Chętnie pomagamy w wyborze parkietu i wszystkich potrzebnych materiałów, takich jak kleje, bejce, listwy przypodłogowe. Zapraszamy do kontaktu. Pracujemy na terenie Gdyni i okolic.

tel. 514 259 070

Zapraszmy do kontaktu