514 259 070 woodstrong@wp.pl

Rumia

Cyklinowanie parkietu i podłóg

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w bezpyłowym cyklinowaniu podłóg drewnianych oraz schodów. Podczas renowacji wykorzystujemy wysokiej jakości niemieckie produkty. Wszystkie lakiery są nieszkodliwe dla zdrowia, co zostało potwierdzone badaniami. Podłogi cyklinowane przez naszą firmę zyskują odporność na ścieranie i uszkodzenia dzięki zastosowaniu utwardzaczy. Cyklinowanie bezpyłowe to zaawansowana metoda renowacji drewnianych podłóg, w której wykorzystuje się maszyny wyposażone w odkurzacz. Dzięki tej technologii kurz zostaje na bieżąco pochłaniany. Klienci korzystający z naszych usług doceniają układanie parkietu tym sposobem. Świadczymy usługi na terenie Rumii i okolic.

bezpyłowe cyklinowanie parketów
podłogi cyklinowanie w Gdyni
cyklinowanie podłóg

CYKLINOWANIE BEZPYŁOWE RUMIA

Cyklinowanie parkietu

Doświadczenie w cyklinowamia parkietu

Podczas cyklinowania podłóg i parkietów zdzieramy starą farbę i niwelujemy nierówności. Zebrany kurz wykorzystujemy do stworzenia specjalnej fugi w kolorze podłogi, która wykorzystywana jest do uzupełnienia ubytków. Kończąc renowację, nakładamy lakier lub specjalny olejo-wosk. Dzięki temu zabiegowi odnowiona podłoga nada wnętrzom nowy wystrój. Pracujemy również na terenie Rumi.

CYKLINOWANIE PODŁÓG

Wybór parkietu i materiałów

Nasza firma od wielu lat świadczy usługi renowacji, układania i cyklinowania podłóg i parkietów na terenie Rumii i okolic. Bazując na naszym doświadczeniu, do montażu dobieramy tylko produkty najwyższej jakości, które gwarantują zachwycający efekt. Wszystkie prace montażowe wykonujemy starannie z naciskiem na zachowanie czystości.

514 259 070

Zapraszmy do kontaktu